Ako sa zbaviť horúčavy v detskej izbe počas leta?
Language
Helske

Ako sa zbaviť horúčavy v detskej izbe počas leta?

Detská izba, kráľovstvo našich detí, je dôležitou miestnosťou, v ktorej treba udržiavať príjemnú klímu, pretože deti v nej spia, učia sa a hrajú. Tým, že sa slnečné lúče opierajú o strechu, izba sa vyhreje na vysoké teploty. K tomu stavu prispievajú aj nahriate obvodové steny a samotné  vetranie cez okná je neúčinné. 

Zmierniť horúčavy v detskej izbe môžete aj aplikovaním aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System®, ktorá je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou.

Jej výnimočné vlastnosti regulujú mikroklímu v miestnosti a udržiavajú príjemnú izbovú teplotu. Vďaka tomu, že teplo sa odovzdáva medzi molekulami a šíri sa po celej ploche miestnosti, vytvára sa akýsi tepelný štít, ktorý pohlcuje teplo. Steny sa takto neohrejú na príliš vysokú teplotu. Ide o hypoalergénny výrobok, ktorého povrch je antibakteriálny.  Preto je ideálny  v priestoroch, v ktorých sa zdržujú deti.

Na ktoré miesta v detskej izbe je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® naneste na obvodové (fasádne, vonkajšie) steny alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty a radiátor. V týchto miestach pôsobí ako medená rúrka, do ktorej vlejeme vriacu vodu, pričom jeden koniec rúrky je pokrytý 2mm vrstvou Nano Coat System

(pre uchopenie rúrky) a na druhom konci je ventil.  V mieste, kde sme použili Nano Coat System®, ju môžeme pokojne chytiť, pretože rúrka vôbec nie je horúca a ma stabilnú teplotu. V miestach, kde sme hmotu neaplikovali ma medená rúrka teplotu okolo 80 stupňov a nedá sa chytiť. 

Pre lepší účinok môžete hmotu naniesť aj na všetky steny a strop detskej izby.

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home® – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com