Ako sa zbaviť horúčavy v spálni počas leta?
Language
Helske

Ako sa zbaviť horúčavy v spálni počas leta?

Tým, že sa slnečné lúče opierajú o strechu, izba sa vyhreje na vysoké teploty. K tomu stavu prispievajú aj nahriate obvodové steny a samotné vetranie cez okná je neúčinné. 

Zmierniť neznesiteľné horúčavy v spálni môžete aj aplikovaním aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, ktorá je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou. 

Jeho výnimočné vlastnosti regulujú mikroklímu v miestnosti a udržiavajú príjemnú izbovú teplotu. Vďaka tomu, že teplo sa odovzdáva medzi molekulami a šíri sa po celej ploche miestnosti, vytvára sa akýsi tepelný štít, ktorý pohlcuje teplo. Steny sa takto neohrejú na príliš vysokú teplotu. Navyše  má hypoalergenný povrch, a preto jeho aplikácia je vhodná do spálne.

Na ktoré miesta v spálni je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System naneste na všetky steny a strop v spálni. Alebo ich môžete naniesť iba na obvodové (fasádne, vonkajšie) steny alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty a radiátor. V týchto miestach pôsobí ako koberec, ktorý položíme na ľad. Ak sa postavíme na ľad cítime chlad, avšak ak sa postavíme na koberec, je pocit chladu od ľadu podstatne menší.

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé  súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na   nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Obsahuje jemné čiastočky   piesku a lepidlo, na ktoré sa veľmi dobre uchytí iný stavebný materiál. Aplikuje sa   štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom    na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po     vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

 

Aplikujeme ju v poradí: 

    1. Nano PT alebo Nano AM,

    2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

    3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com