Ako sa zbaviť plesne okolo okien a dverí v miestnosti susediacej so zimnou záhradou?
Language
Helske

Ako sa zbaviť plesne okolo okien a dverí v miestnosti susediacej so zimnou záhradou?

Zdrojom vlhkosti okolo okien a dverí vedúcich do zimnej záhrady je kondenzácia vodných pár na povrchu stien. Taktiež zdrojom môžu byť tepelné mosty, ktorými sú aj naddverné preklady.

Predchádzaniu vzniku plesni napomáha aj aktívna stavebná hmota Nano Coat System®. Ide o špeciálnu zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou.

Stavebný systém znižiju riziko výskytu plesní, tým, že vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, Prebytočná vlhkosť sa odstráni, pretože materiál je paropriepustný. Zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu stien.

Na ktoré miesta v pmiestnosti je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® naneste predovšetkým na steny a špalety v okolí okien a dverí vedúcich na zimnú záhradu.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com