Ako sa zbaviť plesne v miestnostiach susediacich s verandou?
Language
Helske

Ako sa zbaviť plesne v miestnostiach susediacich s verandou?

Plesne v miestnostiach susediacich s verandou môžu vzniknúť na spoločnej stene, tepelných mostoch, v okolí okien a dverí. 

Predísť plesniam v miestnostiach susediacich s verandou môžete aj pomocou stavebného systému Nano Coat System®, špeciálnej aktívnej stavebnej hmoty, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou.

Nano Coat System® vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni. Zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu a vysoká porozita a priedušnosť materiálu zaisťuje dosiahnutie optimálnej vlhkosti.

Na ktoré miesta v miestnosti je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® naneste predovšetkým na všetky steny, ktoré sú spoločné alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty. Taktiež v okolí okien a dverí, pretože v ich okolí môže dochádzať ku kondenzácií vodných pár. 

Ak už máte napadnutú stenu plesňou je dôležité najprv sa jej zbaviť a opraviť konštrukciu steny, až potom aplikovať stavebnú hmotu. 

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

 

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com