Ako sa zbaviť vlhkosti v detskej izbe?
Language
Helske

Ako sa zbaviť vlhkosti v detskej izbe?

Detská izba je špecifická miestnosť v byte, pretože tam deti trávia svoj čas, plnia si domáce úlohy a spia. Je dôležité udržiavať ideálnu vlhkosť v detskej izbe, ktorá sa pohybuje okolo 40%. Všetko nad touto hranicou môže viesť k problémom, akými sú náročnosť dýchania počas spánku alebo riziko vzniku plesní. 

Zbaviť sa nadmernej vlhkosti v detskej izbe a predísť tak tvorbe nepríjemných plesní môžete aj pomocou stavebnej hmoty Nano Coat System®.

Vďaka špeciálnej zmesi vyvinutej nanotechnólogiou môžete podchytiť problém s vlhkosťou. Nanesením na stenu sa vytvorí termoreflexná vrstva, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, ale zároveň prepúšťa vodnú paru. Prebytočná vlhkosť sa odstráni, čím zabránite vzniku plesní. Izba sa rýchlejšie vyhreje a vytvorí sa ideálna mikroklíma. Jeho aplikácia zabraňuje zrážaniu vzdušnej vlhkosti na povrchu stien a stropov, steny tak prirodzene dýchajú. Vlhkosť v konštrukcii s Nano Coat System® klesne približne o 10% v porovnaní s konštrukciou bez jeho nanesenia. Ide o hypoalergénny výrobok, ktorého povrch je antibakteriálny.  Preto je ideálny  v priestoroch, v ktorých sa zdržujú deti.Na ktoré miesta v detskej izbe je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® naneste na všetky steny a strop detskej izby. Prípadne môžete hmotu použiť iba na  všetky obvodové (fasádne, vonkajšie) steny alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty. Taktiež v okolí okien a dverí na balkón.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com