Ako si zachovať ideálnu mikroklímu v komore aplikáciou Nano Coat System
Language
Helske

Ako si zachovať ideálnu mikroklímu v komore aplikáciou Nano Coat System

Správne uskladnenie potravín je veľmi dôležité, aby nedošlo k vzniku plesne, ktorá nepriaznivo pôsobí na naše zdravie. Ide nielen o spôsob uskladnenia, ale predovšetkým o vhodnú mikroklímu v miestnosti. Nežiadúcu vlhkosť treba eliminovať a je potrebné zachovať si stabilnú teplotu, aby nedošlo k pokazeniu potravín s krátkou dobou trvanlivosti.  

Tieto problémy jednoducho podychtíte aplikáciou aktívnej vrstvy Nano Coat System®. 

Špeciálne vyvinutá hmota Nano Coat System® od firmy HELSKE® je založená na princípe nanotechnológií. Na stenách vytvára akúsi termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Rovnako to funguje aj naopak - v komore udrží želaný chladnejší vzduch. Aplikáciou aktívnej hmoty tak udržíte stabilnú mikroklímu v miestnosti. 

Nano Coat System® je zároveň účinnou prevenciou aj proti plesni. Je totiž navrhnutý tak, že prepúšťa vlhkosť, čím sa znižuje riziko vzniku plesní a alergií. Materiál je na dotyk hrejivý a udržuje si vysokú belosť. Dlhodobú ideálnu mikroklímu v komore tak môžete vytvoriť úplne jednoducho a bez veľkých výdavkov.

Na ktoré miesta v komore je potrebné aplikovať hmotu?

Systém môžete aplikovať na všetky steny komory vrátane stropu. Taktiež ho naneste na miesta, kde dochádza k úniku tepla a kondenzácii vodných pár, ktorým Nano Coat System zabraňuje. Hmotu naneste aj na všetky obvodové (fasádne, vonkajšie) steny alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty. Výhodou systému je aj aplikácia na nenasiakavé podklady, ako sú kachličky, dlažba, mramor, sklo a podobne.
 

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

 

Aplikujeme v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. Finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com