Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej s Garážou?
Language
Helske

Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej s Garážou?

K problému s únikom tepla dochádza vtedy, ak garáž je pristavená k domu tak, že majú s domom jednu spoločnú stenu. V tomto bode dochádza k stretu tepla a chladu, čo je spôsobené tým, že garáž sa nevykuruje a dochádza ku kondenzácií vodných pár. Navyše je vysoké riziko vzniku plesní na stene. 

Ak chcete zabrániť rýchlemu úniku tepla, skrátiť čas vykurovania a zabezpečiť príjemnú klímu v miestnosti susediacej s garážou, aplikujte aktívnu stavebnú hmotu Nano Coat System®. 

Špeciálna zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou, pomáha udržiavať stabilnú teplotu v miestnosti susediacej s garážou. Hmota vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, prebytočná vlhkosť sa ale odstráni. Eliminuje chladné miesta na stenách.

Na ktoré miesta v izbe je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® aplikujte predovšetkým na steny susediace s garážou, v okolí dverí vedúcich do garáže, pretože práve tam dochádza k úniku tepla a kondenzácii vodných pár, ktorým Nano Coat System zabraňuje.


Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.


Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com