Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej so zimnou záhradou?
Language
Helske

Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej so zimnou záhradou?

V miestnosti susediacej so zimnou záhradou môže dochádzať k úniku tepla cez steny, ktoré majú spoločné, cez tepelné mosty alebo cez špalety okien a dverí. 

Aktívna stavebná hmota Nano Coat System® napomáha udržať v miestnosti teplo a zabrániť jeho úniku. 

Špeciálna zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou, pomáha udržiavať stabilnú teplotu v miestnosti susediacej so zimnou záhradou. Hmota vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, prebytočná vlhkosť sa ale odstráni. Aktívne reguluje klímu  a zároveň šíri teplo po celej ploche miestnosti. Taktiež eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.

Na ktoré miesta v izbe je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® aplikujte na všetky steny, ktoré susedia so zimnou záhradou, na špalety v okolí okien a dverí, pretože práve tam dochádza k úniku tepla.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

 

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com