Balkón v izbe: Zdroj vlhkosti a úniku tepla
Language
Helske

Balkón v izbe: Zdroj vlhkosti a úniku tepla

Balkón v letných mesiacoch je vynikajúci na vetranie a prúdenie vzduchu do miestnosti. Avšak na jeseň a zimu môže byť príčinou zvýšenej vlhkosti v izbe. Taktiež cez špalety  balkónových dverí môže unikať teplo do vonkajšieho prostredia. Izba sa bude dlhšie vyhrievať a môže vzniknúť nepríjemná klíma.

Predísť problémom s únikom tepla a vlhkosťou v okolí balkóna môžete pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat Home®.

Špeciálna zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou, pomáha udržiavať stabilnú teplotu v izbe. Hmota vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, prebytočná vlhkosť sa ale odstráni. Aktívne reguluje klímu  a zároveň šíri teplo po celej ploche miestnosti. Taktiež eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.Na ktoré miesta je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® aplikujte na špalety v okolí balkónových dverí, pretože práve tam dochádza k úniku tepla a kondenzácii vodných pár. Naneste ju aj na stenu, na ktorej sa nachádza vstup na balkón.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home® – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí:
1. Nano PT alebo Nano AM,
2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,
3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com