Omietka v spálni: Aplikujte Nano Coat System, ktorá rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami, únikom tepla a horúčavami
Language
Helske

Omietka v spálni: Aplikujte Nano Coat System, ktorá rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami, únikom tepla a horúčavami

Vytvorte príjemné prostredie pre spánok vašim zákazníkom a namiesto tradičných omietkových systémov aplikujte aktívnu stavebnú hmotu Nano Coat System.

Pri vysokej vlhkosti v spálni narastá náročnosť dýchania počas spánku až o 80%. Rovnako sa zvyšuje riziko napadnutia plesňami, ktoré škodia nielen dobrému spánku, ale aj nášmu imunitnému systému a nebezpečné sú najmä pre alergikov. Ideálna vlhkosť v miestnostiach, kde spíme, sa pohybuje okolo 40%

Nano Coat System napomáha udržať v spálni príjemnú klímu bez vysokých horúčav a úniku tepla, čo často súvisí aj s umiestnením izby.

Vyriešte zákazníkom všetky problémy, ktoré môžu na nich číhať v spálni, jediným preventívnym riešením. Aplikáciou Nano Coat System znížite vlhkosť v miestnosti až o 10% a zároveň zabránite úniku tepla, vytvoríte príjemnú klímu v spálni.

 

Jedinečné vlastnosti systému 

Stavebná hmota je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou tak, že na stene vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Aktívne reguluje klímu a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. 

Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný do miestností, v ktorých sa zdržiavajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com