Opravy stien po inštalácií plynovej prípojky pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System
Language
Helske

Opravy stien po inštalácií plynovej prípojky pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System

Potrebujete vysekať dieru pre inštaláciu plynovej prípojky? Opravte tieto miesta pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, ktorá vám umožní rýchlo, jednoducho a esteticky upraviť povrch stien.

Tým, že hmota je čiastočne flexibilná a nepuká, nevznikajú na takýchto vystierkovaných miestach neskôr praskliny, o ktoré váš zákazník určite nestojí. Spoje nebudú viditeľné ako pri použití bežných lepidiel a omietok.

Navyše jej vlastností ju predurčujú pre úpravu špár po inštalačných prácach plynárov, pretože aj tenká vrstva hmoty pôsobí izolačne. Ak napríkald do medenej rúrky vlejeme vriacu vodu, pričom jeden koniec rúrky je pokrytý 2 mm vrstvou Nano Coat System a na druhom konci je ventil, v mieste, kde sme použili aktívnu hmotu, ju môžeme pokojne chytiť. Rúrka vôbec nie je horúca a ma stabilnú teplotu. V miestach, kde sme hmotu neaplikovali má medená rúrka teplotu okolo 80 stupňov a nedá sa chytiť.

Nano Coat System je skvelým riešením pre opravy nasiakavých a nenasiakavých povrchov v interiéri, preto ho určite ocení každý plynár. Odovzdajte zákazníkovi kvalitnú prácu bez dier a iných nerovností v stenách.

Jedinečné vlastnosti systému 

Stavebná hmota je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou tak, že na stene vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Aktívne reguluje klímu a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. 

Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný do miestností, v ktorých sa zdržiavajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.


Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com