Podklad pod farbu vytvorený hmotou Nano Coat System rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami a teplom v detskej izbe
Language
Helske

Podklad pod farbu vytvorený hmotou Nano Coat System rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami a teplom v detskej izbe

Vytvorte príjemné prostredie pre deti vašich zákazníkov ešte skôr, ako aplikujte farbu na steny detskej izby. 

Aktívna stavebná hmota Nano Coat System vytvorí hladký antibakteriálny podklad, ktorý napomáha eliminovať zvýšenú vlhkosť a tým predchádza vzniku plesní, reguluje mikroklímu, zmierňuje prechodové mosty a šetrí energiu.

Vyriešte zákazníkom všetky problémy, ktoré môžu číhať na ich deti v detskej izbe, jedným preventívnym riešením. Aplikáciou Nano Coat System znížite vlhkosť v miestnosti až o 10% a zároveň zabránite úniku tepla, vytvoríte príjemnú klímu v detskej izbe.

Jedinečné vlastnosti systému 

Ide o stavebnú hmotu vyvinutou špeciálnou nanotechnológiou, ktorá vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni.  Aktívne reguluje klímu  a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný pre miestnosti, kde sa nachádzajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná a nepuká
  • spoje nebudú vidititeľné ako pri bežných omietkách
  • má super biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, pokiaľ je miestnosť v bielej farbe 
  • povrch hmoty je antibakteriálny
  • paropriepustný
  • pohlcuje pachy
  • rýchla aplikácia

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.


Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com