Podklad pod farbu vytvorený hmotou Nano Coat System rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami a teplom v kuchyni
Language
Helske

Podklad pod farbu vytvorený hmotou Nano Coat System rieši problém s vysokou vlhkosťou, plesňami a teplom v kuchyni

Pomôžte zákazníkom predísť vzniku plesní v kuchyni ešte skôr ako natretie steny farbou. Pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System vytvoríte hladký antibakteriálny podklad, ktorý napomáha eliminovať zvýšenú vlhkosť a tým predchádza vzniku plesní, reguluje mikroklímu, zmierňuje prechodové mosty a šetrí energiu.

Kuchyňa v dôsledku výparov z varenia patrí medzi miestnosti s najvyššou vlhkosťou v dome či byte, na ktorú zákazníci sú obzvlášť citlivý. Častým sprievodným javom je aj kondenzácia vodných pár na povrchu stien, a to najmä na problémových miestach, kde sa nachádzajú napríklad tepelné mosty. Pomôžte svojím zákazníkom predísť problémom, ktoré môžu nastať v dôsledku užívania kuchyne.

Riešením je aplikácia stavebnej hmoty Nano Coat System, ktorú určite oceníte nielen vy ale aj vaši zákazníci. 

 

Jedinečné vlastnosti systému 

Nano Coat System je vyvinutý špeciálnou technológiou, založenou na nanoštruktúrach. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Aplikáciou Nano Coat Systemu dokážete znížiť vlhkosť v kuchyni až o 10%. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami a má antibakteriálny povrch. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com