Podkladová vrstva pod farbu vytvorená hmotou Nano Coat System vám pomôže s plesňami v kúpeľni
Language
Helske

Podkladová vrstva pod farbu vytvorená hmotou Nano Coat System vám pomôže s plesňami v kúpeľni

Pomôžte zákazníkom predísť vzniku plesní v kúpeľní ešte skôr ako natretie steny farbou. Pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System vytvoríte hladký antibakteriálny podklad, ktorý napomáha eliminovať zvýšenú vlhkosť. 

Rovnako je dôležité zachovať si v kúpeľni tepelný komfort, a to nielen z hľadiska pohodlnosti ale aj zdravia. Platí, že čím horúcejší vzduch je v miestnosti, tým viac vlhkosti dokáže pohltiť.

Vyriešte zákazníkom oba problémy jedným preventívnym riešením. Aplikáciou Nano Coat Systemu vytvoríte podklad, ktorým znížite vlhkosť v miestnosti až o 10% a zároveň zabránite úniku tepla, takže kúpeľňa ostane vyhriata. Na vytvorený podklad môžete pokojne naniesť akúkoľvek farbu.

Jedinečné vlastnosti systému 

Nano Coat System je vyvinutý špeciálnou technológiou, založenou na nanoštruktúrach. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Systém vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni. Má antibakteriálny povrch a zároveň pohlcuje pachy.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com