Podlahové kúrenie: Upravená podkladová plocha šetrí energie zákazníkovi
Language
Helske

Podlahové kúrenie: Upravená podkladová plocha šetrí energie zákazníkovi

Ak podlahové kúrenie má byť v miestnosti, ktorá je na prízemí nad terénom alebo nad garážou a pivnicou, je vhodné podkladovú plochu upraviť proti prenikaniu vlhkosti a úniku tepla. Pomôžte vášmu zákazníkovi skrátiť čas vykurovania, zabrániť úniku tepla a tvorbe vlhkosti.

Pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, môžete eliminovať straty tepla a prenikanie vlhkosti. Hmota je paropriepustná a má výbornú tepelnú vodivosť a práve tieto jej vlastnosti ju predurčujú k úprave podkladovej plochy.

Nano Coat System je nová stavebná zmes, ktorej vlastnosti ocenia nielen všetci kúrenári, ale predovšetkým vaši zákazníci. Vyskúšajte stavebnú hmotu v praxi.

Jedinečné vlastnosti systému 

Vďaka špeciálnej zmesi vyvinutej nanotechnólogiou môžete podchytiť problém s vlhkosťou. Nanesením na plochu sa vytvorí termoreflexná vrstva, ktorá odráža tepelné žiarenie späť, ale zároveň prepúšťa vodnú paru. Prebytočná vlhkosť sa odstráni. Izba sa rýchlejšie vyhreje. Teplo sa odovzdáva medzi molekulami a šíri sa po celej ploche. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.

Výhody používania

  • má hladký a antibakteriálny povrch
  • rýchla aplikácia
  • hmota je paropriepustná a má výbornú tepelnú vodivosť

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom 
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com