Špalety okolo balkonových dvier: Zabráňte úniku tepla a tvorbe vlhkosti
Language
Helske

Špalety okolo balkonových dvier: Zabráňte úniku tepla a tvorbe vlhkosti

Úprava ostení (špaliet) okolo balkonových dverí musí byť urobená správne, pretože môže dochádzať k rôznym nepríjemnostiam, o ktoré váš zákazník nestojí. Únik tepla, kondenzácia vodnej pary a následný vznik plesní patria medzi najčastejšie problémy, ktorých príčinou môžu byť aj nedostatočne upravené špalety.

Pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System pomôžete svojim zákazníkom vopred odstrániť problémy, ktoré sa často vyskytnú po osadení balkónových dverí. Okrem vlastností, ktoré napomáhajú vytvárať príjemnú klímu v miestnosti, hmota disponuje čiastočnou flexibilitou a jej aplikovaním nedochádza k nepríjemným prasklinám okolo balkónových dverí, ktoré sa časom objavia a kazia estetický dojem miestnosti.

Nano Coat System je nová stavebná zmes, ktorej vlastnosti ocenia nielen všetci oknári, ale predovšetkým vaši zákazníci. Presvedčte sa sami a vyskúšajte Nano Coat System v praxi.

 

Jedinečné vlastnosti systému 

Stavebná hmota je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou tak, že na stene vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Aktívne reguluje klímu a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.  Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com