Úprava ostení po výmene okien: S týmto systémom dosiahnete viac
Language
Helske

Úprava ostení po výmene okien: S týmto systémom dosiahnete viac

Úprava ostení (špaliet) nie je len kozmetická záležitosť, ale ide o dôležitú súčasť výmeny okna. Ak nebude urobená správne, môže dochádzať k rôznym nepríjemnostiam, o ktoré váš zákazník nestojí.  

Pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System môžete svojim zákazníkom vopred odstrániť problémy, ktoré sa často vyskytnú po výmene okien. Jej aplikáciou pri úprave ostení zabránite úniku tepla a taktiež sa vyhnete nepríjemným prasklinám okolo okien, ktoré sa časom objavia a kazia estetický dojem miestnosti.

Nano Coat System je nová stavebná zmes, ktorej vlastnosti ocenia nielen všetci oknári, ale predovšetkým vaši zákazníci. Presvedčte sa sami a vyskúšajte Nano Coat System v praxi.

 

Jedinečné vlastnosti systému 

Stavebná hmota je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou tak, že na stene vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Aktívne reguluje klímu a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. 

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná, nepuká a nevznikajú na nej praskliny,
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch (na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu) a zároveň je antibakteriálny

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrbná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com