Výmena radiátora: Ako ušetriť ešte viac energie zákazníkovi?
Language
Helske

Výmena radiátora: Ako ušetriť ešte viac energie zákazníkovi?

Výmena radiátora úzko súvisí s komplexnou revitalizáciou domu s cieľom znížiť celkové tepelné straty a ušetriť energiu. S pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System môžete upraviť stenu za radiátorom a využiť pritom jeho skvelé tepelné vlastnosti, ktoré určite ocení váš zákazník.

Nano Coat System je nová stavebná zmes, ktorej vlastnosti napomáhajú regulovať príjemnú klímu  a odrážať teplo späť do miestnosti. Takto aktívne skracuje čas potrebný pre vykurovanie a chladenie. Presvedčte sa sami. Stačí ho aplikovať na stenu za radiátorom.

Jedinečné vlastnosti systému 

Ide o stavebnú hmotu vyvinutou špeciálnou nanotechnológiou, ktorá vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni.  Aktívne reguluje klímu  a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Získate tak vyššiu tepelnú pohodu pri nižšej spotrebe tepelnej energie. Navyše znižuje možnosť vzniku kondenzácie na obvodových stenách miestnosti, čím minimalizuje potenciálny vznik plesní.

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná a nepuká
  • spoje nebudú vidititeľné ako pri bežných omietkach
  • má super biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, pokiaľ je miestnosť v bielej farbe
  • povrch je antibakteriálny
  • rýchla aplikácia
  • hmota je paropriepustná a má výbornú tepelnú vodivosť

 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.


Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com