Výspravky po montáži stropných svietidiel a lustra pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS
Language
Helske

Výspravky po montáži stropných svietidiel a lustra pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS

Potrebujete namontovať stropné svietidlá a lustre? Vytvorte výspravky týchto miest pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, ktorá vám umožní rýchlo, jednoducho a esteticky pekne upraviť povrch stropov.

Nano Coat System je skvelým opravným prostriedkom, pretože tým, že hmota je čiastočne flexibilná a nepuká nevznikajú neskôr na miestach takto vystierkovaných nepekné praskliny, o ktoré váš zákazník nestojí. Spoje nebudú viditeľné, ako pri použití bežných lepidiel a omietok.

Nano Coat System je skvelým riešením pre výspravky stien v interiéri po elektrikárskych prácach, ktoré ocení nielen váš zákazník, ale aj každý elektrikár.

Jedinečné vlastnosti systému 

Ide o stavebnú hmotu vyvinutou špeciálnou nanotechnológiou, ktorá vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni.  Aktívne reguluje klímu  a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný pre miestnosti, kde sa nachádzajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná a nepuká
  • spoje nebudú vidititeľné ako pri bežných omietkách
  • má super biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, pokiaľ je miestnosť v bielej farbe 
  • povrch hmoty je antibakteriálny
  • paropriepustný
  • pohlcuje pachy
  • rýchla aplikácia

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com