Výspravky stien po inštalácií kúrenárskych rozvodov pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS
Language
Helske

Výspravky stien po inštalácií kúrenárskych rozvodov pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS

Potrebujete vysekať diery pre inštaláciu kúrenárskych rozvodov? Vytvorte výspravky týchto miest pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System. Hmota je čiastočne flexibilná a nepuká, nevznikajú neskôr na miestach takto vystierkovaných nepekné praskliny. Spoje nebudú viditeľné, ako pri použití bežných lepidiel a omietok. 

Navyše jej vlastností ju predurčujú pre úpravu špár po inštalačných prácach kúrenárov, pretože pôsobí ako medená rúrka, do ktorej vlejeme vriacu vodu, pričom jeden koniec rúrky je pokrytý 2mm vrstvou Nano Coat System (pre uchopenie rúrky ) a na druhom konci je ventil.  V mieste, kde sme použili Nano Coat System, ju môžeme pokojne chytiť, pretože rúrka vôbec nie je horúca a ma stabilnú teplotu. V miestach, kde sme hmotu neaplikovali ma medená rúrka teplotu okolo 80 stupňov a nedá sa chytiť.

Nano Coat System je skvelým riešením pre výspravky nasiakavých a nenasiakavých povrchov v interiéri, preto ho určite ocení každý kúrenár. Odovzdajte zákazníkovi kvalitnú prácu bez dier a iných nervností v stenách.

Jedinečné vlastnosti systému 

Ide o stavebnú hmotu vyvinutou špeciálnou nanotechnológiou, ktorá vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni.  Aktívne reguluje klímu  a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný pre miestnosti, kde sa nachádzajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná a nepuká
  • spoje nebudú vidititeľné ako pri bežných omietkách
  • má super biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, pokiaľ je miestnosť v bielej farbe 
  • povrch hmoty je antibakteriálny
  • paropriepustný
  • pohlcuje pachy
  • rýchla aplikácia

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT
 -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com