Výspravky stien po montáži kamerových systémov pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS
Language
Helske

Výspravky stien po montáži kamerových systémov pomocou aktívnej stavebnej hmoty NCS

Po montáži kamerových systémov potrebujete opraviť špáry a vystierkovať miesta stien, ktoré boli inštaláciou narušené. Vďaka aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, môžete rýchlo, jednoducho a esteticky pekne upraviť povrch stien. 

Výhodou je, že tento systém môžete použiť na akékoľvek povrchy, bez rozdielu či potrebujete opraviť nasiakavý alebo nenasiakavý povrch. Zároveň hmota je čiastočne flexibilná a nepuká. Nevznikajú neskôr na miestach takto vystierkovaných nepekné praskliny, o ktoré váš zákazník nestojí. Spoje nebudú viditeľné, ako pri použití bežných lepidiel a omietok.

Nano Coat System je skvelým riešením pre výspravky stien v interiéri po elektrikárskych prácach, ktoré ocení nielen váš zákazník, ale aj každý elektrikár.

Jedinečné vlastnosti systému 

Ide o stavebnú hmotu vyvinutou špeciálnou nanotechnológiou, ktorá vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni.  Aktívne reguluje klímu  a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný pre miestnosti, kde sa nachádzajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • táto hmota je čiastočne flexibilná a nepuká
  • spoje nebudú vidititeľné ako pri bežných omietkách
  • má super biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, pokiaľ je miestnosť v bielej farbe 
  • povrch hmoty je antibakteriálny
  • paropriepustný
  • pohlcuje pachy
  • rýchla aplikácia

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu

3. finálna vrstva Nano Coat Home

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com